Turistické tipy a výlety po České republice
  


Kde jste: abcTuristiky.cz › Zahraniční turistika


Turistické výlety do zahraničí


Za hranice všedních tuzemských dní...
www.mzv.cz

Oficiální stránky Ministerstva zahraničních věcí (MZV). Aktuální doporučení a varování pro cesty do zahraničních oblastí. Ministerstvo publikuje upozornění, varování a aktuality související s cestami do zahraničí. Aktualizováno na základě informací zastupitelských úřadů ČR. Země jsou řazeny v abecedním pořadí. Vstup a pobyt v cizích státech (abecední přehled zemí a teritorií); Krizové situace v zahraničí; Výzvy českým občanům cestujícím do zahraničí; Přehled států s bezvízovým stykem; Desatero na cesty; Pomoc v nouzi; Konzulární ochrana občanů ČR v rámci EU aj. Přes menu se lze dostat do dalších částí webu MZV. Česky.

www.abcPřírody.cz

Internetový rozcestník abcPřírody.cz slouží jako doplňkový vyhledávací modul turistického modulu abcTuristiky.cz a dějepisného portálu abcHistory.cz. Soustřeďuje Informace o přírodě střední Evropy, přírodní dědictví světa, informace o ochraně přírody v ČR, ale i o ochraně přírody celosvětově. Česky.

www.abcTuristiky.cz

Článek s popisem jednoho z méně zajímavých míst v jinak Čechy hojně navštěvovaném letovisku. Santa Susanna je jedno z nejmodernějších a velmi populárních odpočinkových letovisek. Má však i svá nenápadná historická kouzla (středověké hradby, strážní věže pro ochranu před piráty, starobylé uličky starého města a podobně). Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku