Turistické tipy a výlety po České republice
  

Kde jste: abcTuristiky.czTuristické vybaveníDoplňky › Vychytávky


Vychytávky pro pobyt v přírodě

Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Tyto miniaturní skládací nářaďové kleště vyrobené z kvalitní nerezové oceli se Vám mohou stát denním pomocníkem ať již v práci nebo při Vašich koníčcích jako jsou rybaření, cyklistika, turistika apod. Kromě kleští, disponují ještě nožíkem, LED svítilnou, pilkou, plochým a křížovým šroubovákem a otvírákem korunkových uzávěrů lahví. Nosit je můžete mimo jiné na závěsném kroužku na klíčích a nebo v nylonovém pouzdru na opasku či v tašce. Hmotnost nářaďových kleští je jen 84g a transportního obalu (v ceně) je 12g. Materiál: stainless steelZačátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku


Pokud chcete podpořit tento turistický portál, předejte prodávajícímu při objednávce nebo při nákupu   kupón portálu abcTuristiky.cz. Další instukce najdete přímo v zápatí textu kupónu.

Máte zájem umístit do této rubriky odkaz na své webové stránky? Podrobnosti vám sdělí pracovníci redakce portálu. Rádi pro vás připravíme i jakékoli jiné rubriky na klíč dle vašeho sortimentu a rozsahu potřebných informací. Odkazy vaší inzerce budou směřovat přímo na vaše stránky.

Provozovatel ani redakce portálu abcHistory.cz nenesou žádnou odpovědnost ani garance za úplnost, přesnost ani pravdivost údajů poskytnutých třetími stranami.

Zpět na začátek stránky