Turistické tipy a výlety po České republice
  

Kde jste: abcTuristiky.czTuristické vybaveníOblečení › Pláštěnky


Pláštěnky a různé nepromokavé pláště


Turistické oblečení proti dešti

V obecném slova smyslu je plášť svrchní část oblečení. Pláště mohou být např. kožené, bavlněné nebo z PVC (plášť do deště – někdy lidově označovaný jako pršiplášť).
Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Sestává se z větrovky s kapucí a kalhot joggingového střihu. Vyroben je z třívrstvého 3M ProporeTM materiálu. Je vhodný zejména pro rekreační turistiku, stejně tak ale i pro další outdoorové aktivity jako například vodáky, jachting, rybolov, ale i další použití. Za všechny jmenujme například jízdu na motorce, skůtru či vodním skůtru a dále golf, turistiku, běh na lyžích apod. Rozměry a hmotnost tohoto kompletu umožňují jej vozit stále sebou pro případ náhlé změny počasí. Hmotnost kompletu pouze 400g!


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Membránové oblečení do deště. Slouží mj. jako velmi komfortní náhrada za dlouhou turistickou neprodyšnou pláštěnku nebo pončo. Sestává se z celorozepínací větrovky a kalhot joggingového střihu. Vyroben je z dvouvrstvého 3M ProporeTM materiálu. Je vhodný jak pro rekreační cyklisty, ale i pro ty z vás, kdo kolo, skůtr nebo moped používají například pro cestu do zaměstnání. Stejně tak je ale nanejvýše vhodný i pro další outdoorové aktivity jako například jachting, sportovní rybolov z lodi či jachty apod. I rozměry a hmotnost tohoto kompletu umožňují jej vozit stále sebou pro případ náhlé změny počasí. Díky jeho střihu umožňuje rychlé oblečení přes běžný oděv. Výrazná žlutá barva je dobře vidět za každého počasí a zvyšuje tak bezpečnost.


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Jak již názvu vyplývá jde o dětskou verzi 3-vrstvého kompletu Universal New.

Komplety New se vyznačují vylepšenou kvalitou materiálu, především vyšší odolnosti proti mech poškození (oproti původním kompletům Universal) ale také vyšší prodyšností (12000g/m2/24hod) a vodním sloupcem (8m). Všechny švy kompletů od Frogg ToggsTM jsou vodotěsně podlepovány. Kapuce jsou složeny v límci, větrovka má v pase tunýlek pro nasazení stahovací (pružné tkanice), kalhoty mají dole nohavice zakončené pruženkou a jsou vybaveny rozparky na zip, které umožňují snadné převlečení přes boty.


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Membránové oblečení do deště. Slouží mj. jako velmi komfortní náhrada za dlouhou turistickou neprodyšnou pláštěnku nebo pončo. Sestává se z celorozepínací větrovky. Vyroben je z dvouvrstvého 3M ProporeTM materiálu. I přes volnější a objemnější střih zejména větrovky vhodný zejména pro ty z vás, kdo kolo, skůtr nebo moped používají například pro cestu do zaměstnání. Stejně tak je ale nanejvýše vhodný i pro další outdoorové aktivity jako například crossový běh, jachting, sportovní rybolov z lodi či jachty apod. I rozměry a hmotnost tohoto kompletu umožňují jej vozit stále sebou pro případ náhlé změny počasí. Díky jeho střihu umožňuje rychlé oblečení přes běžný oděv. Výrazná žlutá barva je dobře vidět za každého počasí a zvyšuje tak bezpečnost. Komplet "DOPRAVA" od Frogg Toggs™ se také dodává ve světlé khaki barvě. Hmotnost velikosti L je pouhých 300g!


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Membránové oblečení do deště. Slouží mj. jako velmi komfortní náhrada kratší neprodyšné turistické pláštěnky. Na rozdíl od cyklo větrovky má i kapuci, ale nemá prodlouženou bederní část (předpokládá se vzpřímenější posazení jezdce). Její střih je poněkud objemnější, umožňující vzít si pod ní i více vrstev a druhů oblečení. Vyrobena je z dvouvrstvého 3M ProporeTM materiálu. Je vhodná zejména pro rekreační cyklisty, majitele skůtrů a mopedů ale i pro mnoho dalších outdoorových aktivit a sportů. Za všechny jmenujme například golf, turistiku, běh na lyžích apod. Její parametry umožňují, aby jste si jí neváhali vzít vždy sebou pro případ náhlé změny počasí. Hmotnost jen 130g! Výrazná žlutá barva je dobře vidět za každého počasí a zvyšuje tak bezpečnost.


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Membránové oblečení do deště. Slouží mj. jako velmi komfortní náhrada spodní části dlouhé neprodyšné turistické pláštěnky nebo ponča. Jsou vyrobeny z dvouvrstvého 3M ProporeTM materiálu. Kalhoty jsou vhodné zejména pro rekreační cyklisty, jízdu na skůtru, vodním skůtru či motorce, ale i pro mnoho dalších outdoorových aktivit a sportů. Za všechny jmenujme například golf, turistiku, běh na lyžích apod. Jejich hmotnost jen 115g umožňuje, aby jste si je neváhali vzít vždy sebou pro případ náhlé změny počasí. Objemnější střih umožňuje vzít si pod ně i více vrstev a druhů oblečení. Výrazná žlutá barva je dobře vidět za každého počasí a zvyšuje tak bezpečnost.


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Membránové oblečení do deště. Slouží mj. jako velmi komfortní náhrada za cyklistické nepromokavé a neprodyšné pončo a neprodyšnou cyklistickou pláštěnku. Vyznačuje se prodlouženou bederní částí a nemá kapuci. Vyrobena je z dvouvrstvého 3M ProporeTM materiálu. Je vhodná pro závodní i rekreační cyklisty, kterým by se použití kapuce zdálo nadbytečné a kteří ocení přiléhavý a splývavý střih. Prodloužená záda ideálně kryjí citlivé bederní části těla i při hodně sehnuté poloze cyklisty. Objemnější střih umožňuje vzít si pod ně i více vrstev a druhů oblečení. Výrazná žlutá barva je dobře vidět za každého počasí a zvyšuje tak bezpečnost.Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Cyklo větrovka "Profi" se vyznačuje prodlouženou bederní částí a přiléhavým střihem. Je vyrobena z 3Flow™ Performance Fabric, který má ještě vyšší hodnoty nepropustnosti a nepromokavosti než 3M Propore™ materiál. Celorozepínací zip s dvěma jezdci je krytý légou (chlopní), v zadní části větrovky je velká kapsa na zip krytý rovněž légou. Zde si je možno uložit osobní doklady, které tak deštěm neutrpí poškození vlivem deště a odstřikující vodou ze zadního kola. Větrovka má v podpaží přídavné odvětrávací otvory uzavírané rovněž na zip a lze ji dle potřeby stahovat v dolní části umístěnou pružnou tkanicí s aretací.

Cyklovětrovka "Profi" se vyrábí ve dvou barevných provedeních. Jednak v jasně žluté, výrazně reflexní a těžko přehlédnutelné barvě a jednak v barvě sytě modré. Obě barevná provedení jsou doplněna černými postranními klíny. Větrovka je vhodná pro celodenní použití a slouží i jako výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Její použití není omezeno pouze na oblast cyklistiky, ale lze ji s výhodou použít například i na běžky, jachtu apod.


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Je nejvšestrannější komplet řady Elite. Tento nepromokavý (12m v.s.) a vysoce prodyšný (15000g/m2/24hod) komplet ocení všichni, kdo se nechtějí nechat při svém pobytu v přírodě zaskočit sebe silnější bouří a větrem. Stejně jako i ostatní komplety řady Elite je komplet Elite Storm vyroben z nově vyvinutého membránového materiálu který je nejen příjemný na dotek ale také velmi odolný proti mechanickému namáhání: Všechny švy kompletů řady Elite od Frogg ToggsTM jsou vodotěsně podlepovány.

Větrovka s celkem 9 kapsami (největší na dole na zádech) s voděodolnými zipy krytými légami má stahování dole i v pase pružnou tkanicí, dále přídavné odvětrání na zipy v podpaží. Kapuce je výškově stavitelná a složená v límci. Rukávy jsou zakončeny pruženkou s možností nastavení páskem na suchý zip. Kalhoty s pruženkou v pase a gumovou stahovací tkanicí mají nohavice zakončené rozparky, které umožňují snadné převlečení přes boty a rovněž se stahováním pomocí pásků a suchých zipů.

Hmotnost kompletu vel. L je jen 1330g a transportního obalu (v ceně) je 65g, přitom samotná větrovka váží jen 790g a kalhoty jen 540g.Pokud chcete podpořit tento turistický portál, předejte prodávajícímu při objednávce nebo při nákupu   kupón portálu abcTuristiky.cz. Další instukce najdete přímo v zápatí textu kupónu.

Máte zájem umístit do této rubriky odkaz na své webové stránky? Podrobnosti vám sdělí pracovníci redakce portálu. Rádi pro vás připravíme i jakékoli jiné rubriky na klíč dle vašeho sortimentu a rozsahu potřebných informací. Odkazy vaší inzerce budou směřovat přímo na vaše stránky.

Provozovatel ani redakce portálu abcHistory.cz nenesou žádnou odpovědnost ani garance za úplnost, přesnost ani pravdivost údajů poskytnutých třetími stranami.

Zpět na začátek stránky