Turistické tipy a výlety po České republice
  

Kde jste: abcTuristiky.czTuristické vybavení › Spací pytle


Spací pytle, spacáky, přikrývky a deky


Outdoorové vybavení pro přespávání v přírodě
Výhodný nákup

Bivakovací vak anatomické konstrukce.
Možnost uzavření vchodu moskytiérou. Speciální třívrstvý materiál s funkcí Gas permeable.


Výhodný nákup

Art.No.: 86270-CH
Dekový spací pytel s NEPROMOKAVÝM a možností úplného rozevření do -8´C, váha 2,05kg, velikost 220x80 cm
Dekový spací pytel s novým systémem C.B.S. (Comfort Bottom System)umožňující úplné rozevření spacího pytle, vybavený ultralehkým nepromokavým obalem se zavařenými švy a normálním vakem.

„Teplé švy“, zateplovací léga zipu, zateplovací límec, anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla, vnitřní kapsa na uložení osobních věcí, reflexní paspule, ochranná léga proti zachytávání zipu, pravý a levý zip, možnost spojování dvou spacích pytlů, nepromokavý obal z Ripstop nylonu DRY BAG (loďák) a běžný obal zdarma


Výhodný nákup

Art.No.: 86154

ULTRALEHKÝ dekový spací pytel, komfort 10-20´C, váha 0,7kg, velikost 215x75 cm

Dekový ultralehký spací pytel. Zateplovací léga zipu, anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla. Pravý a levý zip. Možnost spojování dvou spacích pytlů.Rychlý a jednoduchý systém zapínání "ONE TOUCH" a obal s uzávěrem „ONE TOUCH“.


Výhodný nákup

Art.No.: 86243S

Dámský spací pytel a se speciálním zateplením hrudi a nohou. Ideální pro náročné trekkové výpravy.

Velikost 200x75x30 cm
Váha 700 g
Do -14,3 stupňů
Systém rychlého uzavírání „One Touch“, W.T.S (Welded Technical Systém), úprava zabraňující zachytávání látky do zipu, anatomická kapuce, kompresní obal.


Výhodný nákup

Art.No.: 86260-06

Dekový spací pytel v s NEPROMOKAVÝM do -3´C, váha 1,5kg, velikost 220x80 cm

Velmi lehký dekový spací pytel s novým systémem C.B.S. (Comfort Bottom System), umožňující úplné rozevření spacího pytle.
„Teplé švy“, zateplovací léga zipu, zateplovací límec, anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla, vnitřní kapsa na uložení osobních věcí, reflexní paspule, ochranná léga proti zachytávání zipu, pravý a levý zip, možnost spojování dvou spacích pytlů, nepromokavý velmi lehký obal z Ripstop nylonu DRY BAG (loďák) a běžný obal zdarma


Výhodný nákup

Art.No.: 86270

Mumiový spací pytel s NEPROMOKAVÝM a možností úplného rozevření, do -10´C, váha 1,8kg, velikost 220x80x50 cm

Mumiový spací pytel s novým systémem C.B.S. (Comfort Bottom System)umožňující úplné rozevření spacího pytle, vybavený ultralehkým nepromokavým obalem se zavařenými švy a normálním vakem.
„Teplé švy“, zateplovací léga zipu, zateplovací límec, anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla, vnitřní kapsa na uložení osobních věcí, reflexní paspule, ochranná léga proti zachytávání zipu, pravý a levý zip. Možnost spojování dvou spacích pytlů, nepromokavý obal z Ripstop nylonu DRY BAG (loďák) a běžný obal zdarma.


Výhodný nákup

Art.No.: 86148

ULTRALEHKÝ mumiový péřový spací pytel, do -11´C, váha 0,75kg, velikost

Mumiový ultralehký péřový spací pytel. „Teplé švy“. Zateplovací léga zipu, anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla. Rychlý a jednoduchý systém zapínání "ONE TOUCH" a obal s uzávěrem „ONE TOUCH“.Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

Výhodný nákup

Art.No.: 86078

DÁMSKÝ mumiový spací pytel s NEPROMOKAVÝM OBALEM s možností úplného rozevření, do -13 °C, váha 1,6kg, velikost 205x75x50cm, váha 1,6 kg

Dámský mumiový spací pytel s novým systémem C.B.S. (Comfort Bottom System)umožňující úplné rozevření spacího pytle, vybavený ultralehkým nepromokavým obalem se zavařenými švy a normálním vakem.
V kapuci a „v nohou“ je použito hedvábí pro zvýšení tepelně izolačních vlastností, „teplé švy“, zateplovací léga zipu, zateplovací límec a anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla, vnitřní kapsa na uložení osobních věcí, pravý a levý zip, možnost spojování dvou spacích pytlů, nepromokavý obal z Ripstop nylonu DRY BAG (loďák) + běžný obal zdarma.


Výhodný nákup

Art.No.: 86313

Mumiový „4 sezónní“ spací pytel do -20°C, váha 1,75kg, velikost 220x85x55 cm

Spací pytel ve dvou barevných kombinacích. Revoluční anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla a vnitřní kapsa na uložení osobních věcí.
„Teplé švy“, zateplovací léga zipu, zateplovací límec, dvojitá ochranná léga proti zachytávání zipu, pravý a levý zip, možnost spojování dvou spacích pytlů, rychlý a jednoduchý systém zapínání „ONE TOUCH“, kompresní obal (zmenšení objemu sbaleného spacího pytle až o 40%)


Výhodný nákup

Art.No.: 86323

Dětský dekový spací pytel. Velikost 180x75 cm, váha 1,2 kg. Do -2°C

„Teplé švy“, zateplovací léga zipu, zateplovací límec a anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla, vnitřní kapsa na uložení osobních věcí. Obal s dvojitým uzávěrem.


Výhodný nákup

Art.No.: 86070-CH

Mumiový spací pytel s nepromokavým a kompresním obalem s možností úplného rozevření, do -12´C, váha 1,6kg, velikost 220x80x50 cm

Mumiový spací pytel s novým systémem C.B.S. (Comfort Bottom System)umožňující úplné rozevření spacího pytle, vybavený ultralehkým nepromokavým obalem se zavařenými švy a normálním vakem.
„Teplé švy“, zateplovací léga zipu, zateplovací límec, anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla, vnitřní kapsa na uložení osobních věcí, reflexní paspule, ochranná léga proti zachytávání zipu, pravý a levý zip, možnost spojování dvou spacích pytlů, nepromokavý obal z Ripstop nylonu DRY BAG (loďák) a běžný obal zdarma.Pokud chcete podpořit tento turistický portál, předejte prodávajícímu při objednávce nebo při nákupu   kupón portálu abcTuristiky.cz. Další instukce najdete přímo v zápatí textu kupónu.

Máte zájem umístit do této rubriky odkaz na své webové stránky? Podrobnosti vám sdělí pracovníci redakce portálu. Rádi pro vás připravíme i jakékoli jiné rubriky na klíč dle vašeho sortimentu a rozsahu potřebných informací. Odkazy vaší inzerce budou směřovat přímo na vaše stránky.

Provozovatel ani redakce portálu abcHistory.cz nenesou žádnou odpovědnost ani garance za úplnost, přesnost ani pravdivost údajů poskytnutých třetími stranami.

Zpět na začátek stránky