Turistické tipy a výlety po České republice
  

Kde jste: abcTuristiky.czTuristické vybavení › Osvětlení


Svítilny, čelovky, baterky


Přenosné zdroje světla pro nečer, noc i pro výpravy do podzemí

Kapesní svítilna je malý přenosný zdroj světla s vlastním zdrojem elektrické energie. Jak napovídá jméno, je hodně svítilen dost malých na to, aby se daly nosit v kapse oblečení. Čelovka je přenosná svítilna, která se upevňuje na čelo.
Výhodný nákup

Art.No.: 78051

Vodotěsná neonová aku svítilna
Hmotnost: 1.6 kg
Rozměry: 28x15 cm
Vodotěsná neonová kempingová aku svítilna 9W pro velké množství outdoorových aktivit. Díky své konstrukci zaručuje optimální osvětlení v 360°. Je vybavena praktickým držadlem pro transport i zavěšení. Doba svícení 7/8 hod, doba nabíjení akumulátoru 15 hod Transformátor 12V a adaptér do auta ve výbavě.


Výhodný nákup

Art.No.: 78357

Vodotěsná plovoucí svítilna
Hmotnost: 70 g
Rozměry: 16x3,5cm
Vodotěsná plovoucí svítilna vybavená praktickým CLIPem pro snadné zavěšení. Baterie: 2 x 1,5 V AA (baterie NEJSOU součástí výrobku)


Výhodný nákup


Art.No.: 78356

Vodotěsná plovoucí svítilna
Hmotnost: 180 g
Rozměry: 20,5x6,5cm
Vodotěsná plovoucí svítilna vybavená praktickým CLIPem pro snadné zavěšení. Baterie: 2 x D (baterie NEJSOU součástí výrobku)


Výhodný nákup

Art.No.: 78360

Víceúčelová lehká čelová svítilna se 4 bílými LEDkami
3 intensity svícení (1, 2 nebo 4 LEDky), regulovatelný elastický popruh a klip, baterie: 4 CR 1220/3V (jsou součástí výrobku)


Výhodný nákup

Art.No.: 78355

Svítilna s osvětlením v 360°
Hmotnost: 120 g
Rozměry: 11x6cm
Svítilna pro velké množství outdoorových aktivit. Díky své konstrukci zaručuje optimální osvětlení v 360°. Je vybavena praktickým sklopným držadlem pro postavení i zavěšení. Baterie: 4 x AA/LR6/AM3 (baterie NEJSOU součástí výrobku)


Výhodný nákup

Art.No.: 78354

Svítilna s osvětlením v 360°
Hmotnost: 300 g
Rozměry: 15x11cm
Vodotěsná svítilna pro velké množství outdoorových aktivit. Díky své konstrukci zaručuje optimální osvětlení v 360°. Je vybavena praktickým sklopným držadlem pro postavení i zavěšení. Baterie: 4 x D/1,5 V/LR20 (baterie NEJSOU součástí výrobku)


Výhodný nákup

Art.No.: 78314

Svítilna s 12 LED diodami
Hmotnost: 540 g
Rozměry: 18x23 cm
Vodotěsná kempingová svítilna pro velké množství outdoorových aktivit s 12 LED diodami a regulací intenzity svícení. Díky své konstrukci zaručuje optimální osvětlení v 360°. Je vybavena praktickým držadlem pro transport i zavěšení. Doba svícení při minimální intenzitě ( 10 gg ) 40 hodin. Baterie: 4 x LR 20 (baterie nejsou součástí výrobku)


Výhodný nákup

Art.No.: 78351

Lehká čelová svítilna s 3 LEDkovými a 1 krypton žárovkou
Hmotnost: 90 g
Čelová svítilna vybavená regulovatelným elastickým popruhem, 1 LED červenou (signalizační) 2 LED bílými a 1 kryptonovou s možností přepínání. Díky této konstrukci je spojena vysoká svítivost s nízkou spotřebou baterií. Baterie jsou pevně spojeny se svítilnou. LEDky umožňjí dobu svícení až 200hodin. Baterie: 3 x LR03-AAA (baterie NEJSOU součástí výrobku)


Výhodný nákup

Art.No.: 78359

Víceúčelová ultralehká čelová svítilna se třemi bílými LEDkami.
Baterie: 4LR44 (je součástí výrobku)


Výhodný nákup

Art.No.: 78320

Svítilna s prostorovým osvětlením
Hmotnost: 150 g
Rozměry: 12x7 cm
Svítilna pro velké množství outdoorových aktivit. Díky své konstrukci zaručuje optimalní prostorové osvětlení. Je vybavena praktickým držadlem pro postavení i zavěšení. Baterie: 4 x AA/LR6/AM3 (baterie NEJSOU součástí výrobku)Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

„Čelovka“ – vodě odolná svítilna kombinující výhody světla z kryptonové žárovky a světla z jedné až tří svítivých LED diod. Kryptonová žárovka dává koncentrovaný světelný kužel s velkým dosvitem, zatímco světlo z jedné nebo tří bílých vysoce svítivých diod velmi jasně a hlavně rovnoměrně a dlouhodobě osvítí prostor do 10m. Ideální použití všude tam, kde potřebujeme světlo a současně volné obě ruce. Tedy například pro motoristy, rybáře, turisty, horolezce, vodáky, chataře, kutily apod. Napájení je třemi mikro-tužkovými, neboli třemi AAA bateriemi.


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

„Čelovka“ – vodě odolná svítilna s novou, super jasnou 1Wattovou LED technologií. Jedna jednowatová bílá LED dioda vydává velice jasný a rovnoměrně rozložený kužel bílého světla se středním dosvitem okolo 20m. Díky LED technologii je použitelná doba jednorázového svícení cca 12 hodin a při krátkodobějším použití je použitelná doba svícení načítaně ještě mnohem delší. Čelovka je velmi lehká (126g včetně baterií) výborně vyvážená. Protože bateriový prostor je oddělen od reflektoru (který lze sklopit až o 90 stupňů dolů) a umístěn na opačné straně nosného systému. Ideální použití je tedy pro turistiku, běh, jízdu na kole v terénu, rybaření apod. Napájení je třemi mikro-tužkovými, neboli třemi AAA bateriemi.


Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Miniaturní, vodě odolná svítilna využívající nejmodernější LED technologie. Díky extrémně malému a odolnému pouzdru z vysoce kvalitního plastu, dlouhou životností baterií, možností aretace v zapnuté poloze a velkému světelnému výkonu se tato svítilna rychle stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Světlo této mikrosvítilny lze srovnat s klasickou menší příruční svítilnou, používající běžnou žárovku a několik „tužkových“ či větších baterií. Mikrosvítilnu však lze nosit jako přívěšek ke klíčům, na zipu kabelky, na poutku kalhot a podobně. Při běžném používání nemusíte měnit baterie i několik let! Cena je včetně baterií typu CR 2016, které jsou běžně k dostání v každé prodejně elektro či fotopotřeb.Pokud chcete podpořit tento turistický portál, předejte prodávajícímu při objednávce nebo při nákupu   kupón portálu abcTuristiky.cz. Další instukce najdete přímo v zápatí textu kupónu.

Máte zájem umístit do této rubriky odkaz na své webové stránky? Podrobnosti vám sdělí pracovníci redakce portálu. Rádi pro vás připravíme i jakékoli jiné rubriky na klíč dle vašeho sortimentu a rozsahu potřebných informací. Odkazy vaší inzerce budou směřovat přímo na vaše stránky.

Provozovatel ani redakce portálu abcHistory.cz nenesou žádnou odpovědnost ani garance za úplnost, přesnost ani pravdivost údajů poskytnutých třetími stranami.

Zpět na začátek stránky