Turistické tipy a výlety po České republice
  

Kde jste: abcTuristiky.czTuristické vybavení › Termosky, láhve


Termosky a láhve


Přepravní nádoby na vodu a jiné tekutiny při pobytu v přírodě
Výhodný nákup

Art.No.: 79345S

Termoska s novým tlakovým uzávěrem
Hmotnost: 520 g
Rozměry: 29x0,7 cm
Objem: 0,75 l
Nerezová ocel 18 / 8
Nový hermetický uzávěr
Vákuová izolace
Při venkovní teplotě 5°C po 16hod vnitřní teplota 60°C
Vysoká odolnost


Výhodný nákup

Art.No.: 79311

Aluminiová láhev se šroubovacím uzávěrem
Praktická hliníková láhev se šroubovacím uzávěrem je vybavena karabinkou pro rychlé uchycení. Velmi pěkná povrchová úprava. Barva červená, modrá, zelená.


Výhodný nákup

Art.No.: 79288

Aluminiová láhev se šroubovacím uzávěrem
Objem: 0.75 l
Praktická hliníková láhev se šroubovacím uzávěrem je vybavena karabinkou pro rychlé uchycení. Velmi pěkná povrchová úprava. Barva červená, modrá.


Výhodný nákup

Art.No.: 79353

Vakuová termoska z nerezové oceli v NEOPRENOVÉM obalu

Termoska s vakuovou izolací je vybavena tlakovým uzávěrem pro jednodušší manipulaci. Víčko termosky lze použít také jako kalíšek. Odolná proti nárazům. Barva šedá.


Výhodný nákupArt.No.: 79334

Vakuová termoska z nerezové oceli

Hmotnost: 300 g
Rozměry: 20 cm
Objem: 0.35 l
Termoska z nerezové oceli s vakuovou izolací. Je vybavena tlakovým uzávěrem pro jednodušší manipulaci. Víčko termosky lze použít také jako kalíšek. Odolná proti nárazům. Barva šedá.


Výhodný nákup

Art.No.: 79331

Vakuová termoska na jídlo z nerezové oceli

Hmotnost: 590 g
Rozměry: 19 cm
Objem: 0.7 l
Termoska na jídlo z nerezové oceli s vakouvou izolací. Je vybavena širokým hrdlem s hermetickým uzávěrem a popruhem pro jednodušší manipulaci. Odolná proti nárazům. Víčko termosky lze použít také jako kalíšek.


Výhodný nákup

Art.No.: 79335

Vakuová termoska z nerezové oceli

Hmotnost: 600 g
Rozměry: 32 cm
Objem: 1 l
Termoska z nerezové oceli s vakuovou izolací. Je vybavena tlakovým uzávěrem pro jednodušší manipulaci. Víčko termosky lze použít také jako kalíšek. Odolná proti nárazům. Barva šedá.Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

Výhodný nákup

Art.No.: 79294

LEXAN-ová láhev se širokým hrdlem
Objem: 1 l
Praktická LEXAN-ová (plykarbonátová pryskyřice) láhev se širokým hrdlem, vhodná nejen na nápoje, ale i potraviny. Nárazuvzdorná, odolávající teplotám v rozmezí od +135°C do -135°C, opatřena měrnou stupnicí.


Výhodný nákup

Art.No.: 79290

Aluminiová láhev se šroubovacím uzávěrem v neoprenovém obalu
Objem: 0.75 l
Praktická hliníková láhev se šroubovacím uzávěrem je vybavena neoprenovým izolačním obalem, karabinkou pro rychlé uchycení. Velmi pěkná povrchová úprava. Barva láhve červená, modrá.


Výhodný nákup

Art.No.: 79291

Aluminiová láhev se šroubovacím uzávěrem v neoprenovém obalu
Objem: 1 l
Praktická hliníková láhev se šroubovacím uzávěrem je vybavena neoprenovým izolačním obalem, karabinkou pro rychlé uchycení. Velmi pěkná povrchová úprava. Barva láhve červená, modrá.Pokud chcete podpořit tento turistický portál, předejte prodávajícímu při objednávce nebo při nákupu   kupón portálu abcTuristiky.cz. Další instukce najdete přímo v zápatí textu kupónu.

Máte zájem umístit do této rubriky odkaz na své webové stránky? Podrobnosti vám sdělí pracovníci redakce portálu. Rádi pro vás připravíme i jakékoli jiné rubriky na klíč dle vašeho sortimentu a rozsahu potřebných informací. Odkazy vaší inzerce budou směřovat přímo na vaše stránky.

Provozovatel ani redakce portálu abcHistory.cz nenesou žádnou odpovědnost ani garance za úplnost, přesnost ani pravdivost údajů poskytnutých třetími stranami.

Zpět na začátek stránky