Turistické tipy a výlety po České republice
  

Kde jste: abcTuristiky.czTuristické vybavení › Dalekohledy


Dalekohledy a triedry


Abyste v přírodě viděli detaily i z dálky

Optický dalekohled či teleskop je přístroj k optickému přiblížení pomocí dvou soustav čoček nebo zrcadel: objektivu a okuláru, jímž se obraz pozoruje. Triedr (binokulár) je přenosný dalekohled, tvořený soustavou čoček a hranolů. Triedr se používá v turistice, myslivosti, námořnictví, vojenství aj.
Výhodný nákup | Slevový kupón na nákup tohoto zboží

Minitaturní, skládací dalekohled s osminásobným zvětšením. Na rozdíl od běžných miniaturních dalekohledů má tento dalekohled výrazně kvalitnější obraz protože používá kvalitní "triedrové" hranoly. Díky miniaturním rozměrům, zanedbatelné hmotnosti a nízké ceně se může stát neodmyslitelným a velmi užitečným společníkem nejen na Vašich toulkách přírodou. Nestalo se Vám již vícekrát, že Váš velký, těžký a drahý triedr zůstal doma zrovna tehdy, když jste jej potřebovali? Hmotnost dalekohledu je jen 112g a transportního obalu (v ceně) je 25gZačátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku


Pokud chcete podpořit tento turistický portál, předejte prodávajícímu při objednávce nebo při nákupu   kupón portálu abcTuristiky.cz. Další instukce najdete přímo v zápatí textu kupónu.

Máte zájem umístit do této rubriky odkaz na své webové stránky? Podrobnosti vám sdělí pracovníci redakce portálu. Rádi pro vás připravíme i jakékoli jiné rubriky na klíč dle vašeho sortimentu a rozsahu potřebných informací. Odkazy vaší inzerce budou směřovat přímo na vaše stránky.

Provozovatel ani redakce portálu abcHistory.cz nenesou žádnou odpovědnost ani garance za úplnost, přesnost ani pravdivost údajů poskytnutých třetími stranami.

Zpět na začátek stránky